Aizkavēsies aprēķini - informācija PSIA “Ventspils siltums” klientiem

2015-01-12

PSIA „Ventspils siltums” informē, ka no uzņēmuma neatkarīgu iemeslu dēļ, aprēķinu sagatavošana par decembra mēnesi aizkavēsies.  

Iesākot jaunu gadu, uzņēmuma abonentu daļā tika ieviesta jauna, ātrdarbīgāka aprēķinu programmas versija. No PSIA “Ventspils siltums” neatkarīgu iemeslu dēļ, firmai, kas veic šīs programmas nodrošinājumu, ir radušās tehniskas problēmas. Lai gan aprēķini tika uzsākti savlaicīgi, pēc minēto problēmu konstatēšanas, datu ievadīšana, kā arī aprēķini ir jāveic atkārtoti. Plānots, ka aprēķini tiks pabeigti līdz šīs nedēļas beigām. PSIA „Ventspils siltums” vadība atvainojas iedzīvotājiem par sagādātajām neērtībām!

Vēlamies atgādināt klientiem par iespēju saņemt informāciju par aprēķināto maksājumu arī  elektroniski. Šādā veidā ir iespējams ne tikai ātri un vienkārši uzzināt aprēķināto summu, bet arī vienmēr būt informētam par maksājumu bilanci. Lai pieteiktos informācijas saņemšanai e-pastā, lūdzam, nosūtīt brīvā formā rakstītu pieteikumu uz e-pastu siltums.abonenti@ventspils.lv, norādot tajā vārdu, uzvārdu, adresi, klienta numuru (ja ir zināms), kontakttālruni un e-pasta adresi.