Atgādinājums par karstā ūdens skaitītāju rādījumu ziņošanu

2015-12-22

Atgādinām, ka iedzīvotājiem sākot ar 2016.gada janvāri gan aukstā, gan karstā ūdens patēriņi katru mēnesi no 25. līdz 28.datumam būs jāziņo tikai pašvaldības SIA “ŪDEKA”.

Lai nodotu ūdens skaitītāju rādījumus, pašvaldības SIA „ŪDEKA” Klientu portālā būs iespējams reģistrēties sākot ar 20.janvāri, izmantojot pieejas datus. Reģistrācijai klientu portālā www.klientiem.udeka.lv pieejas dati tiks nosūtīti tiem iedzīvotājiem, kuri savu e-pasta adresi norādījuši aptaujas anketās.

Ja kāds klients, kurš aptaujas anketā norādījis savu e-pasta adresi  vai kopsapulcē nodevis to mājas pilnvarotājai personai /pārvaldniekam, līdz 25. janvārim vēl nebūs saņēmis pieejas datus Klientu portālam, aicināts sazināties ar pašvaldības SIA „ŪDEKA” pa e-pastu: abon.udeka@venstpils.lv.

Neskaidrību jautājumos arī pašvaldības SIA “Ventspils siltums” aicina iedzīvotājus sazināties ar uzņēmuma Abonentu daļu pa tālr. 63602229, 63600800 vai rakstot uz e-pastu siltums.abonenti@ventspils.lv

Vairāk par izmaiņām norēķinos ar komunālo pakalpojumu sniedzējiem lasiet ŠEIT

Svarīgi!

Turpmāk pašvaldības SIA "Ventspils siltums" Klientu portālā būs iespējams tikai pārskatīt maksājumus un bilanci par siltumenerģiju un karsto ūdeni, kā arī sazināties ar uzņēmuma abonentu daļu.