Iespēja maksāt par apkuri avansā

2017-07-24

Lai mazinātu maksājumu apmēru apkures sezonas laikā, pašvaldības SIA „Ventspils siltums” saviem klientiem piedāvā ērtu risinājumu  -   avansa maksājumu veikšanu vasaras mēnešos.

Ja iedzīvotāji vēlas maksāt avansu, tad iepriekšējā vienošanās ar siltumenerģijas pakalpojuma sniedzēju nav nepieciešama. Vienīgi, veicot iemaksu internetbankā vai uzņēmuma „Ventspils siltums” Abonentu daļā, jānorāda, ka tas ir avansa maksājums. Iemaksātā avansa summa rēķinā tiks norādīta kā pārmaksa, pie nosacījuma, ja klientam nav uzkrāts parāds. Pretējā gadījumā iemaksātā summa tiks novirzīta pārada apmaksai. Arī gadījumā, ja papildus iemaksātajam avansam netiks apmaksāta nosūtītajā rēķinā norādītā summa, tad proporcionāli no iemaksātās avansa summas tiks atskaitīts aprēķinātais maksājums par karsto ūdeni un cirkulāciju vai apkuri.

Tiem klientiem, kuriem ir grūtības norēķināties par saņemtajiem siltumenerģijas pakalpojumiem un ir jau izveidojies parāds, pašvaldības SIA „Ventspils siltums” piedāvā iespēju noslēgt vienošanos un atmaksāt uzkrāto parādu visa gada garumā, nemaksājot līgumsodu par nokavēto apmaksas termiņu. Šī vienošanās ar klientu ir īslaicīgu grūtību vai jau iekrātu parādu pakāpeniskas atmaksas  risināšanai. Uzņēmums izskatīs individuālus risinājumus un kompromisus, ņemot vērā katra klienta maksātspēju. Lai noslēgtu vienošanos par atlikto apkures maksājumu klients var vērsties uzņēmuma Abonentu daļā, ņemot līdzi personu apliecinošus dokumentus.

Uzņēmums “Ventspils siltums” aicina klientus izmantot arī iespēju saņemt e-rēķinus Swedbank internetbankā, kur tos ar pāris klikšķiem var ērti apmaksāt, netērējot laiku, pārrakstot rēķinā ietverto informāciju. Tāpat arī iespējams bez maksas pieslēgt rēķinu automātisko apmaksu.  Šāds pakalpojums ieviests, lai rastu iespēju klientiem ērtāk norēķināties par saņemtajiem pakalpojumiem un nenokavēt maksājumu termiņus.

Lai saņemtu šo pakalpojumu, klientiem internetbankas lapas kreisajā pusē ir jāatver sadaļa Mani e-rēķini, kur jānoklikšķina uz izvēlnes E-rēķinu pieteikumi. Pēc tam piedāvātajā uzņēmumu sarakstā jāatrod VENTSPILS SILTUMS PSIA,  jāaizpilda prasītie klienta dati un jāseko norādītajām pieteikuma apstiprinošajām darbībām. 

Atgādinām, ka uzņēmuma „Ventspils siltums” Abonentu daļās - Pils ielā 12 un Talsu ielā 84 iedzīvotāji par siltumenerģijas pakalpojumu var veikt gan skaidras naudas norēķinus, gan maksājumus ar bankas kartēm.

Maksājumus par patērēto siltumenerģiju iespējams veikt šādos pašvaldības SIA „Ventspils siltums” kontos:

  • AS "Swedbank" Ventspils filiāle LV45HABA0001402060112
  • AS "Swedbank" Ventspils filiāle LV84HABA01402060112TA - internetbanka, bankas Definētie maksājumi
  • AS "SEB banka" Ventspils filiāle LV64UNLA0050007599067
  • AS "DnB Banka" Ventspils filiāle LV31RIKO0002013000874
  • Nordea Bank Finland Plc Latvijas filiāle, Ventspils filiāle LV29NDEA0000083825781

 

Iedzīvotāji sev interesējošus jautājumus var noskaidrot pa tālruni 636 00800 vai arī elektroniski pa e-pastu siltums.abonenti@ventspils.lv, norādot pakalpojuma saņemšanas adresi un rēķina numuru.