Jaunizbūvēto siltumtīklu pieslēgšana maģistrālajai siltumtrasei

2019-08-27

Paplašinot centralizētās siltumapgādes pakalpojuma pieejamību, pašvaldības SIA „Ventspils siltums” šovasar īsteno apjomīgu jaunu siltumtrašu būvniecību.

Šobrīd jaunas siltumtrases būvniecība norit Zvaigžņu ielā. Lai jaunizbūvētos siltumtīklus pievienotu maģistrālajai siltumtrasei (Lielā prospekta un Kuldīgas ielas krustojumā), šonedēļ uz četrām dienām klientiem Ventas kreisajā krastā pārtraukta siltumenerģijas padeve.

Tā kā jauna pieslēguma izbūves process ir ļoti sarežģīts un laikietilpīgs, to nav iespējams paveikt vienas dienas laikā, jo ir jāveic gan demontāžas darbi, jaunu cauruļvadu posmu un savienojumu montāža utt.

Neskatoties uz apjomīgajiem darbiem, būvnieki šobrīd strādā ļoti intensīvi, ņemot vērā visus tehnoloģiskos procesus, lai jaunās siltumtrases pieslēguma darbi noritētu raiti un, lai pēc iespējas maksimāli samazinātu siltumenerģijas piegādes pārtraukumu.

Atvainojamies iedzīvotājiem par sagādātajām neērtībām un ceram uz sapratni, jo karstā ūdens padeves pārtraukums nav ikdienišķa parādība, bet gan nepieciešamība jaunu siltumtrašu būvniecības īstenošanai.