Labdarības akcija „„Ventspils siltums” silda bērnu sirdis!”

2016-10-03

SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Bērnu nodaļā 3.oktobrī viesojās pašvaldības uzņēmuma „Ventspils siltums” pārstāvji, lai klātienē nodotu no sirds sarūpētās dāvanas – lielāku un mazākus sēžammaisus, rotaļklucīšus un vitamīniem bagātos ābolus mazo pacientu veselības  stiprināšanai.

Lai arī allaž Ziemassvētki ir tas laiks, kad ikviens atver savu sirdi labiem mērķiem un darbiem, tomēr uzņēmuma „Ventspils siltums” kolektīvs nolēmis savus labos nodomus īstenot vēl pirms gada sirsnīgākajiem svētkiem, sagaidot Pasaules sirds dienu, kas tiek atzīmēta 29.septembrī.

Uzņēmuma darbiniekus šādai rīcībai pamudinājis kāds lielisks piemērs, kad, atzīmējot Starptautisko Vecmāšu dienu, 5.maijā slimnīcas Dzemdību nodaļā viesojās pensionāru biedrības „Ventspils Liedags” rokdarbnieces, kuras dāvanā pasniedza no sirds darinātās  zeķītes un zābaciņus jaundzimušajiem mazuļiem.

Organizējot labdarības akciju „„Ventspils siltums” silda bērnu sirdis!” ir patiesi  iedvesmojoši apzināties, ka varam kaut nedaudz atbalstīt slimnīcas Bērnu nodaļu, lai mazie pacienti varētu atlabt mājīgi iekārtotā vidē. Liels prieks, ka šo akciju izdevies īstenot, jo tai atsaukušies 30 darbinieki, kuri dāvanas sarūpējuši par saviem ziedotajiem līdzekļiem.

Atzīmējot Pasaules sirds veselības dienu, uzņēmums „Ventspils siltums” vēlas pievērst sabiedrības uzmanību tam, ka ik dienu mūsu pašu spēkos ir daudz un dažādu iespēju kā veikt sirdij tīkamas izvēles, tostarp, lai kādu atbalstītu, dāvājot savu sirds siltumu.

Ventspils slimnīcas bērnu nodaļa ir rekonstruēta 2009.gadā. Nodaļā ir atsevišķa intensīvās terapijas palāta, jaundzimušo palātas, palātas bērniem no 1 līdz 3 gadu vecumam un palātas bērniem no 3 līdz 18 gadu vecumam. Pie savas saslimušās atvases var palikt arī bērna vecāki. Sadarbībā ar Ventspils Mākslas skolu bērnu nodaļas palātas iekārtotas bērniem draudzīgākas ar košiem zīmējumiem pie sienām. Nodaļā izveidota arī atpūtas istaba, kur bērni var pavadīt laiku rotaļājoties vai skatoties bērnu animācijas un mākslas filmas.

Foto no pasākuma skatīt šeit