Maksājam latos

2013-10-09

 

PSIA „Ventspils siltums” klienti oktobrī informāciju par maksājuma lielumu  saņēma gan latos, gan eiro, bet mūsu mājas lapā pieejams kalkulators, ar kura palīdzību varat abās valūtās aprēķināt maksu par patērēto karsto ūdeni.

Vēršam uzmanību, ka līdz gada beigām jāmaksā ir latos norādītā summa. Eirovalūtā norādītajai summai ir informatīva nozīme. Pēc jaunā gada būs otrādi - maksāsim eiro un redzēsim cenu arī latos.

Maksājums joprojām tiek aprēķināts pēc spēkā esošā tarifa 44,42 LVL/MWh ( bez PVN) jeb 63,20 EUR/MWh. Pārrēķins uz eiro veikts saskaņā ar Latvijas Bankas noteikto oficiālo kursu  1 EUR = 0,702804 LVL.  

Jau informējām, ka šobrīd Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija izskata PSIA „Ventspils siltums” iesniegto jauno tarifu, kas varētu būt par 5,5% zemāks nekā spēkā esošais. Veiksmīgi norisinās arī Pārventas katlu mājas rekonstrukcija un jau šomēnes varēs iedarbināt jaunos šķeldas katlus. Tas nozīmē, ka Ventspilī siltumu turpmāk varēs nodrošināt ar ekonomisko un videi draudzīgo šķeldu un ļauj domāt par vēl vienu siltumenerģijas cenas pazemināšanu.