Rēķinus par siltumu varēs saņemt arī Swedbank internetbankā

2016-11-25

Pakalpojumu, kuru novērtē un izmanto aizvien vairāk Latvijas iedzīvotāju, tagad piedāvā arī pašvaldības SIA “Ventspils siltums”. Vienkāršo e-rēķinu savā Swedbank internetbankā bez maksas varēs saņemt vairāki tūkstoši  ventspilnieku, kuri tos varēs uzreiz apmaksāt ar pāris klikšķiem vai arī pieslēgt rēķinu automātisku apmaksu.

Pašvaldības SIA „Ventspils siltums” valdes loceklis Atis Mertens skaidro, ka šāds pakalpojums ieviests, domājot par klientu ērtībām, lai rastu iespēju ērtāk norēķināties par saņemtajiem pakalpojumiem, izmantojot internebankas pakalpojumus. Klientiem, kuri būs izvēlējušies saņemt  e-rēķina pakalpojumu, turpmāk Swedbank internetbankā būs pieejams rēķins par aktuālo norēķinu periodu,  ko vienlaicīgi būs iespējams turpat uzreiz apmaksāt vai arī klients varēs izvēlēties pieslēgt e-rēķina automātisko apmaksu.

„Mums ir liels prieks, ka Ventspilī ir tik daudz progresīvu un par klientu ērtībām domājošu uzņēmumu. Es esmu pārliecināta, ka ventspilnieki novērtēs šo jauno iespēju un par siltumu norēķināsies tieši ar e-rēķinu palīdzību, jo būs arvien mazāka nepieciešamība meklēt rēķinus dažādās vietnēs, turklāt būs arī mazāk iespēju kļūdīties vai nokavēt maksājumus,” norāda Beāte Krauze, Swedbank Naudas pārvaldības daļas vadītāja.