Ventas kreisajā krastā atjaunota siltumenerģijas padeve

2019-08-29

Šorīt, 29.augustā, atjaunota siltumenerģijas padeve Ventas kreisajā krastā, kur karstais ūdens iedzīvotājiem nebija pieejams kopš 26.augusta.

Siltumenerģija padeves pārtraukums bija saistīts ar remontdarbiem Lielā prospekta un Kuldīgas ielas krustojumā, kur tika izbūvēts jauns atzars no maģistrālās siltumtrases, lai pēc tam būtu iespējams pie šī posma pievienot jauno siltumtrasi, ko būvēs pa Kuldīgas, Zvaigžņu, Riņķa un Ganību ielām.

Ja gadījumā kādā daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā vēl nav karstā ūdens, tad aicinām sazināties ar mājas apsaimniekotāju, kā arī ēkas iekšējās ūdensapgādes un siltumapgādes sistēmas apkalpojošo dienestu vai speciālistu.

Jau ziņots, ka projekta „Jaunu siltumtīklu būvniecība Kuldīgas, Zvaigžņu, Riņķa un Ganību ielā” 1. kārtas ietvaros līdz šā gada 1.oktobrim centralizētās siltumapgādes pieslēgumu plānots nodrošināt divām daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām Zvaigžņu ielā 5a un Zvaigžņu ielā 7, kā arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam Inženieru ielā 1 un Ventspils 1.pamatskolai Pļavas ielā 27.

Kopumā jaunbūvētās siltumtrases garums būs 1 928 metri. Siltumtrases būvniecība tiek veikta par pašvaldības SIA „Ventspils siltums” līdzekļiem - turpat 779 115 EUR apmērā.

Būvdarbu izpildītājs SIA „KONOR”.