Ventspilī apkures sezonai gatavi

2014-10-01

Līdz ar rudens iestāšanos un vēsajiem laikapstākļiem, Ventspilī jau vairākiem objektiem ir pieslēgta apkure. Pašvaldības SIA “Ventspils siltums” ir gatava uzsākt aktīvo apkures sezonu.
Ja mājas siltummezgls ir tehniski sakārtots un PSIA “Ventspils siltums” ir akceptējis tā gatavību apkures sezonai, tad iedzīvotāji var lemt par apkures pieslēgšanu jebkurā sev vēlamā laikā un paši noteikt apkures sezonas laiku. Lai pieslēgtu apkuri, ir jāvēršas pie savas mājas apsaimniekotāja, kurš ir tieši atbildīgs par apkures nodrošināšanu ēkā. Ēku siltumpunktos uzstādīti ne tikai siltumenerģijas skaitītāji, bet arī apkuri regulējošas ierīces, kuras dod iespēju šajās rudenīgi drēgnajās dienās ar minimālu siltumenerģijas patēriņu nodrošināt dzīvokļos komforta prasībām atbilstošas temperatūras.

Uzņēmums aicina klientus vismaz reizi gadā salīdzināt veiktos maksājumus ar PSIA “Ventspils siltums” aprēķinu sistēmā esošo informāciju. Salīdzināt maksājumus klienti var uzņēmuma Abonentu daļās Pils ielā 12 vai Talsu ielā 84 pieņemšanas laikos, kā arī rakstot e-pastus uz siltums.abonenti@ventspils.lv vai zvanot pa tālruņiem:

·         Pils ielā 12  - 636 24559, 636 24276, 636 00800

·         Talsu ielā 84 - 636 02245, 636 02244, 636 02223, 636 02229

Apmeklējot Abonentu daļu uzņēmums lūdz klientiem līdzi ņemt abonentu grāmatiņu vai citus maksājumus apliecinošus dokumentus, kā arī pirms apmeklējuma noskaidrot aktuālos karstā ūdens rādījumus.

Domājot par klientu ērtību, PSIA “Ventspils siltums” aicina izmantot iespēju saņemt informāciju par aprēķināto maksājumu arī elektroniski. Šādā veidā ir iespējams ne tikai ātri un vienkārši uzzināt aprēķināto summu, bet arī vienmēr būt informētam par maksājumu bilanci.

Lai saņemtu informāciju elektroniski, nosūtiet brīvā formā rakstītu pieteikumu uz e-pastu siltums.abonenti@ventspils.lv un norādiet sekojošu informāciju:
1.vārds, uzvārds;
2.adrese;
3.klienta numuru (ja ir zināms);
4.kontakttālrunis;
5.e-pasta adrese.