Ventspilī Siguldas ielā vairākās mājās nebūs karstā ūdens

2014-08-18

PSIA “Ventspils siltums” informē, ka saistībā ar plānotajiem siltumtrašu rekonstrukcijas darbiem vairākās mājās Siguldas ielā būs pārtraukta karstā ūdens piegāde sekojošos laikos un adresēs:

 Atslēgšanas laiks

Pieslēgšanas laiks

Adrese

25.augusts plkst. 8:00

13.septembris plkst. 20:00

Siguldas ielā 19 un 21

25.augusts plkst. 8:00

25.augusts plkst.      20:00

Siguldas ielā 23 un 25

29.augusts plkst. 8:00

13.septembris plkst. 20:00

Siguldas ielā 23 un 25

Šoreiz karstā ūdens atslēguma laiks būs ilgāks, tomēr tas skars mazāk iedzīvotāju, nekā iepriekšējo remontdarbu laikā. Lūdzam iedzīvotājus būt saprotošiem, jo veikt šādus apjomīgus darbus, nepārtraucot karstā ūdens piegādi, diemžēl nav iespējams. Darbi tiek organizēti tā, lai maksimāli samazinātu karstā ūdens atslēguma laiku. Pieciestās neērtības atsvērs ieguvums – pēc rekonstrukcijas veikšanas Ventspils iedzīvotājiem tiks nodrošināta lielāka siltumenerģijas piegādes drošība, kas it sevišķi svarīgi ir ziemā, kad siltumenerģijas piegādes pārtraukumi nav pieļaujami.

Šobrīd Ventspilī turpinās siltumtrašu rekonstrukcija, kā rezultātā tiks uzlabota siltumenerģijas piegādes efektivitāte un samazināsies siltumenerģijas pārvades zudumi siltumtrasēs. Kopumā 2014.gadā plānots nomainīt 4,2 km siltumtrases ar rūpnieciski izolētām caurulēm. Jaunās rūpnieciski izolētās caurules, kas aprīkotas ar avārijas signalizāciju, ļaus izvairīties no neplānotiem karstā ūdens atslēgumiem un bojājumus būs iespējams novērst savlaicīgi.

PSIA „Ventspils siltums” vadība atvainojas iedzīvotājiem par sagādātajām neērtībām!