Ventspils siltums aicina iedzīvotājus iesaistīties akcijā „Zemes stunda”

2018-03-23

Rīt, 24. martā, kad tiks atzīmēta vispasaules “Zemes stunda”, arī uzņēmums „Ventspils siltums” aicina savus klientus, kuriem rūp apkārtējā vide, uz vienu stundu no plkst. 20.30 līdz plkst.21.30 savā mājoklī izslēgt apgaismojumu, lai pievērstu sabiedrības uzmanību vides ilgtspējas jautājumiem.

„Zemes stunda” ir akcija, kas notiek katru gadu marta pēdējā sestdienā, lai ar simbolisku gaismas izslēgšanu, ikviens no mums aizdomātos par resursu taupīšanu un videi draudzīgāku dzīvesveidu.

Rūpes par vidi ir viena no uzņēmuma  “Ventspils siltums” pamatvērtībām, tādēļ arī ikdienā savu uzņēmējdarbību īstenojam tā, lai ražošanas procesu atstātā ietekme uz vidi būtu iespējami mazāka.

Pašvaldības SIA “Ventspils siltums”, veicot savu saimniecisko darbību, ik dienu rūpējas gan par vides kvalitātes saglabāšanu un atjaunošanu, gan par dabas resursu racionālu un ilgtspējīgu izmantošanu, vienlaikus ierobežojot CO2 izmešu daudzumu apkārtējā vidē, attīstot ilgtspējīgas vides risinājumus pilsētvidē.

Vairāku gadu garumā uzņēmums „Ventspils siltums” aktualizē vides ilgtspējas principus arī pilsētas iedzīvotāju vidū, organizējot gan skolu jauniešiem izglītojošās darbnīcas par energoresursu lietderīgu izmantošanu un energoefektivitātes paaugstināšanu dzīvojamās mājas, gan skaidrojot sabiedrībai ar sociālo mediju starpniecību dažādus risinājumus kā ar dažiem elementāriem risinājumiem samazināt siltumenerģijas patēriņu mājoklī, kas kopumā dod lielu ieguldījumu vides ilgtspējā.