„Ventspils siltums” jau trešo gadu saņem Valsts ieņēmumu dienesta pateicību

2018-05-09

Lai sekmētu uzņēmējdarbības vidi Latvijā, Valsts ieņēmumu dienests arī šogad maijā izteicis pateicību visiem godprātīgajiem un atbildīgajiem nodokļu maksātājiem, īpaši tiem, kuri 2017. gadā veikuši ievērojamas iemaksas valsts budžetā, kā arī izrādījuši godprātīgu un atbildīgu attieksmi pret nodokļu saistību izpildi un valsts ekonomiku.

Valsts ieņēmumu dienesta pateicību par godprātīgu un atbildīgu attieksmi pret nodokļu saistību izpildi jau trešo gadu saņēmis arī pašvaldības SIA „Ventspils siltums”.

2017.gadā uzņēmums „Ventspils siltums” valsts un pašvaldības budžetos kopumā nodokļu veidā iemaksājis 1 595 320 eiro, tostarp valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas 381 613 eiro apmērā. Iedzīvotāju ienākumu nodoklis pērn samaksāts 205 416 eiro apmērā, bet pievienotā vērtības nodokļa samaksa sasniegusi  956 536 eiro. Salīdzinot ar 2016.gadu, pērn nodokļos samaksāts par 131 882 eiro vairāk.

“Paldies par sekmīgo sadarbību un godprātīgo attieksmi pret Latviju, tās iedzīvotājiem un viņu kopējo labklājību! Jūsu nomaksātie nodokļi ir ļoti svarīgi valsts funkciju nodrošināšanai,attīstībai un izaugsmei. Lai vienmēr pietiek iedvesmas un spēka jauniem mērķiem un sasniegumiem, attīstoties un kopīgi veidojot mūsu valsti,” teikts pateicībā, kuru uzņēmumam "Ventspils siltums" atsūtījusi VID ģenerāldirektora p.i. Dace Pelēkā.

Pateicībā arī norādīts, ka šis gads, kad stājusies spēkā jauna nodokļu reforma,  nav pats vieglākais, taču katrs jauns sākums ir izaicinājums un nav tālu brīdis, kad varēsim teikt – tas bija tā vērts.

Kopumā atkārtoti Valsts ieņēmumu dienesta  pateicību šogad saņēmuši 1920 uzņēmumi, bet pirmo reizi - 316 uzņēmumi.  Visiem šiem uzņēmumiem VID neplāno veikt nodokļu kontroles pasākumus līdz pat 2019. gada 1.maijam.

VID ģenerāldirektora p.i. Dace Pelēkā: “Mēs apzināmies, ka tas ir liels izaicinājums – gan būt jaunajam, kurš sper pirmos soļus uzņēmējdarbībā, gan būt ilglaicīgam spēlētājam, kurš gadiem spējis saglabāt savu vietu izcilnieku vidū. Mūsu uzdevums ir jums tajā palīdzēt. Tieši tāpēc “Konsultē vispirms” ir mūsu darba kultūras pamatā, un Valsts ieņēmumu dienesta durvis ir plaši atvērtas ikvienam godprātīgam nodokļu maksātājam. Liels paldies jums visiem par darbu un ievērojamo ieguldījumu mūsu valsts labklājībā!”