"Ventspils siltums" valdē būs trīs valdes locekļi

2013-10-25

Ventspils pašvaldības SIA  „Ventspils siltums" turpmāk vadīs valde trīs valdes locekļu sastāvā līdzšinējā viena valdes priekšsēdētāja vietā, paredz apstiprinātie grozījumi uzņēmuma statūtos.

Lai pilnveidotu „Ventspils siltuma" vadības funkcijas, tika veikti grozījumi uzņēmuma statūtos, kas saistīti ar valdes locekļu skaita palielināšanu, izveidojot kapitālsabiedrības valdi trīs valdes locekļu sastāvā.

Divu jauno valdes locekļu amatā apstiprināti Inta Komisare un Atis Mertens, bet valdes priekšsēdētāja amatu, tāpat kā līdz šim, saglabā Arnis Uzaris.

Komisare ir ieguvusi maģistra grādu Ventspils Augstskolas Ekonomikas un pārvaldības fakultātē studiju programmā "Uzņēmējdarbības vadība" un ieguvusi profesionālo pieredzi pašvaldības kapitālsabiedrības saimnieciskās darbības vadībā pašvaldības SIA "Ūdeka" valdes locekļa amatā, kā arī nozīmīgu finanšu jautājumu koordinēšanas un risināšanas pieredzi vairāk nekā 17 gadu garumā, strādājot vadošos amatos, tostarp kā Ventspils  pilsētas domes izpilddirektora pirmā vietniece.

Mertens ieguvis bakalaura grādu Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē un pašlaik studē Rīgas Biznesa skolas maģistrantūrā, kā arī ieguvis profesionālo pieredzi juridiskajā jomā vairāk nekā deviņu gadu garumā, strādājot par juristu advokātu birojā, bankās un privātajā kapitālsabiedrībā, kuras darbības nozares ir projektēšana, ražošana, būvuzņēmējdarbība un tirdzniecība.