Ventspils siltums klientu avīze

2016-05-02

Cienījamie klienti!

Prieks Jūs uzrunāt  laikā, kad pavasaris ir pilnā plaukumā  un laikā, kas ir ļoti pateicīgs jauniem darbiem. Domājot par klientu apkalpošanas servisa uzlabošanu, Ventspils siltums komanda ir sagatavojusi informatīvu materiālu  par aktualitātēm, kas saistītas ar siltumenerģijas pakalpojuma nodrošināšanu.

Jāatzīst, ka gada sākums ir bijis gana sarežģīts un spraigs mums visiem - gan iedzīvotājiem, gan komunālo pakalpojumu sniedzējiem, lai sakārtotu ūdens skaitītāju rādījumu deklarēšanas sistēmu.

Šobrīd jaunās norēķinu kārtības ieviešanas sākumposms jeb pārejas perioda pirmie trīs mēneši ir noslēgušies. Tas nozīmē, ka turpmāk iedzīvotājiem būs jāpievērš vēl lielāka uzmanība ūdens skaitītāju rādījumu paziņošanai nekā līdz šim, jo komunālo pakalpojumu sniedzēji – pašvaldības SIA „ŪDEKA” rēķinos par aprīli sāks piemērot ūdens patēriņa starpības maksājumus, bet pašvaldības SIA „Ventspils siltums”  sāks piemērot starpības maksājumus, kas radīsies par karstā ūdens sagatavošanai (nodrošināšanai) izlietoto siltumenerģiju.