Pārlekt uz galveno saturu

Abonentu daļas atsāk klientu pieņemšanu klātienē

Trešdien, 10. jūnijā, pašvaldības SIA „Ventspils siltums” Abonentu daļas atsākušas klientu pieņemšanu klātienē Pils ielā 12 un Talsu ielā 84. 

Klientu apkalpošana klātienē tiks organizēta, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus un noteikto 2 metru savstarpējo distanci. Tāpat arī vēršam uzmanību, ka vienlaikus klientu apkalpošanas zālē Pils ielā 12 drīkstēs atrasties ne vairāk par 4 apmeklētājiem, bet Talsu ielā 84  - ne vairāk par 2 personām.

Vēlamies informēt, ka no 10. jūnija veiktas arī izmaiņas klientu pieņemšanas un kases darba laikā. Turpmāk klientu pieņemšana otrdienās, trešdienās un ceturtdienās tiks organizēta no plkst. 8.00 līdz plkst. 12.00 un no plkst. 13.00 līdz plkst, 16.00,  savukārt pirmdienās darba laiks būs līdz plkst. 17.30, bet piektdienās līdz plkst. 15.00.

Aicinām klientus izvērtēt klātienes apmeklējuma nepieciešamību, jo konsultāciju jautājumos iespējams sazināties arī attālināti pa e-pastu: siltums.abonenti@ventspils.lv vai pa tālruni 63600800.

Savukārt, lai veiktu norēķinus Abonentu daļu kasēs, aicinām iedzīvotājus ievērot informatīvās norādes un izmantot elektronisko rindu regulatoru, izvēloties attiecīgā pakalpojuma saņemšanas iespējas.