Pārlekt uz galveno saturu

Apkures rēķinus var apmaksāt veikalu “Maxima” kasēs

No šā gada 6. janvāra klientu ērtībām piedāvājam iespēju norēķinus par siltumenerģiju veikt arī “Maxima” veikalu kasēs. 

Lai veiktu maksājumu pie kases būs jāuzrāda rēķins ar svītrkodu un apmaksu varēs veikt gan skaidrā naudā, gan ar bankas maksājumu kartēm. Tāpat arī maksājumus klienti varēs veikt pašapkalpošanās kasēs, kur būs jānoskenē rēķina svītrkods. Par viena rēķina apmaksu SIA „Maxima Latvija” piemēros komisijas maksu – 0,50 EUR.

Bez komisijas maksas klienti rēķinus var apmaksāt uzņēmuma Abonentu daļu kasēs Pils ielā 12 un Talsu ielā 84, katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz plkst. 13.00.  Klientu apkalpošana tiek nodrošināta tikai epidemioloģiski drošā vidē jeb “zaļajā” režīmā. Tas nozīmē, ka pakalpojums pieejams tikai tiem klientiem, kuri var uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personas apliecinošu dokumentu.

Vēršam uzmanību, ka laika posmā no 10. janvāra līdz 14. janvārim Pils ielā 12 kase būs slēgta, tāpēc aicinām klientus norēķiniem izvēlēties citas maksājumu apkalpošanas vietas.

Atgādinām, ka joprojām konsultāciju jautājumos uzņēmuma “Ventspils siltums” klienti var  sazināties tikai attālināti pa e-pastu: siltums.abonenti@ventspils.lv vai arī pa tālruni 63600800.