Pārlekt uz galveno saturu

Atvērto durvju diena Brīvības ielas katlumājā

Uzņēmums „Ventspils siltums” pēdējā maija piektdienā aicina interesentus apmeklēt Atvērto durvju dienu un izbaudīt vakara pastaigu Brīvības ielā.

Atvērto durvju dienas pasākums notiks Ventspils kultūras centra ikgadējā organizētā pasākuma „Iznāc vakara gaismā” ietvaros, kas aizsāks Latvijas valsts simtgades iniciatīvas notikumus arī mūsu pilsētā. Šoreiz tradicionālais vasaras sezonas ieskaņas pasākums noritēs 25.maijā, kad iedzīvotāji un pilsētas viesi būs aicināti doties vakara pastaigā pa Brīvības ielu, izbaudot koncertus, izstādes, instalācijas, ekskursijas, radošās darbnīcas un vēl daudz citus pārsteiguma mirkļus.

Vakara pastaigā interesenti varēs doties jau no plkst. 19.00, kad Brīvības ielas posmi atdzīvosies dažādām sajūtām un aktivitātēm. Viena no pasākuma pieturvietām būs arī uzņēmuma „Ventspils siltums” katlumājas teritorija Brīvības ielā 38, kurā no plkst.19.00 līdz pat plkst.22.30 būs gaidīts ikviens interesents, tostarp ģimenes ar bērniem.

Sadarbībā ar uzņēmumu „Aspired” bērniem un jauniešiem tiks organizēta tehniski radošā darbnīca  “Kā siltums nonāk līdz manām mājām”, kurā ar dažādu interesantu uzdevumu palīdzību varēs iepazīt siltumenerģijas ražošanas procesa principus, kā no videi draudzīga kurināmā – koksnes biomasas tiek ražota siltumenerģija un kā saražotais siltums nokļūst līdz dzīvojamām mājām. Tāpat arī varēs uzzināt kā ēku siltināšana palīdz samazināt siltumenerģijas zudumus.

Radošajā darbnīcā interesenti varēs piedalīties plkst.19.00 un plkst.19.30, bet jāņem vērā, ka dalībnieku skaits būs ierobežots. Ekskursijas uzņēmuma katlumājā tiks organizētas plkst. 19.00, 19.30, 20.00, 20.30 21.00 un 21.30.

Papildus tam apmeklētāji varēs arī izvizināties ar videi draudzīgiem braucamrīkiem – velokartiem un izbaudīt atpūtas mirkli, ļaujoties mūzikas skaņām. Savukārt pasākuma noslēgumā plkst.22.10  apmeklētājiem būs iespēja noskatīties uguns šova programmu žonglieres Guntas Tomsones izpildījumā.