Avansa norēķinu iespējas par siltumenerģijas pakalpojumu

2020-05-26

Lai arī apkures sezona ir noslēgusies un šobrīd par apkuri vairs nav jāmaksā, uzņēmums „Ventspils siltums” tāpat kā citus gadus, arī šovasar piedāvā klientiem pēc savas izvēles veikt avansa maksājumus, lai izveidotu naudas līdzekļu uzkrājumu, tādejādi mazinot maksājumu apmēru apkures sezonas laikā.

Iemaksātā naudas summa ikmēneša rēķinā tiks norādīta kā pārmaksa pie nosacījuma, ja klientam nav uzkrāts parāds. Pretējā gadījumā iemaksātais avansa maksājums tiks novirzīts pārada apmaksai.

Sākoties jaunajai apkures sezonai tiem klientiem, kuri būs veikuši avansa iemaksas, ikmēneša maksājums par siltumenerģiju nebūs jāveic tikmēr, kamēr uzkrātā naudas summa būs pietiekama rēķina apmaksai. Pārējos gadījumos būs jāpiemaksā iztrūkstošā starpība no aprēķinātās maksājuma summas vai arī jāapmaksā rēķins pilnā apmērā.

Atgādinām, ka apmaksāt rēķinu bez komisijas maksas iespējams uzņēmuma Abonentu daļu kasēs – Pils ielā 12 un Talsu ielā 84.

Iedzīvotāji sev interesējošus jautājumus var noskaidrot pa tālruni 636 00800 vai arī elektroniski pa e-pastu siltums.abonenti@ventspils.lv.