Katlumājas darbinieki mācās un pārņem Somijas speciālistu pieredzi

2016-11-08

Šonedēļ darba vizītē pašvaldības SIA „Ventspils siltums” viesojas Somijas enerģētikas nozares uzņēmuma „Flametech Oy” pārstāvis Riku Nurminens, lai dalītos savā pieredzē.

Speciālists apmeklēs katlumāju Talsu ielā 69, kur darbojas divi Somijā ražoti biokurināmie katli, lai veiktu ražošanas procesa auditu, kā arī biokurināmo katlu verdošā smilts slāņa kurtuves un abu katlu automātikas testēšanu. Riku Nurminens izstrādās arī rekomendācijas ražošanas procesa efektivitātes paaugstināšanai, tostarp sniedzot ziņojumu par konstatējumiem un ieteikumiem turpmākajā katlumājas darbībā.

Vizītes ietvaros notiks arī katlumājas darbinieku apmācības, pievēršot pastiprinātu uzmanību veiktajām izmaiņām un uzlabojumiem katlumājas darbībā, lai turpmākais siltumenerģijas ražošanas process būtu daudz efektīvāks.

Jau ziņots, ka oktobra beigās ar  siltumenerģētikas nozares jaunākajiem sasniegumiem iepazinās arī  uzņēmuma „Ventspils siltums” valdes priekšsēdētājs Arnis Uzaris un uzņēmuma tehniskais direktors Eduards Bonfelds, kuri  apmeklēja Somijā notiekošo enerģētikas nozares izstādi „Energia 2016”.