Kuldīgas ielā turpinās siltumtrases būvniecība

2019-11-12

Kuldīgas ielā posmā no Lielā prospekta līdz Zvaigžņu ielai joprojām turpinās jaunas siltumtrases būvniecība. Siltumtrases būvniecība tiek organizēta atbilstoši būvdarbu veicēja izstrādātam plānam pa posmiem, lai neradītu lielas neērtības pilsētas iedzīvotājiem gan pārvietojoties pa gājēju ietvēm, gan pa braucamo daļu.

Saistībā ar siltumtrases būvniecības darbiem šobrīd pie 2. vidusskolas izvietota arī pagaidu 326. ceļa zīme “Apstāties aizliegts”, tāpēc autovadītāji, jo īpaši skolēnu vecāki, aicināti būt vērīgākiem un ievērot šo ierobežojumu, neapstājoties tieši pie skolas, jo objektā strādā ne tikai būvnieki, bet arī transporta tehnika. Lai pavadītu bērnus līdz skolai, pagaidām ieteicams izmantot jaunizbūvētas autostāvvietas pie koncertzāles Pāvila ielā.

Jau ziņots, ka projekts „Jaunu siltumtīklu būvniecība Kuldīgas, Zvaigžņu, Riņķa un Ganību ielā” paredz nodrošināt centralizētās siltumapgādes pieslēgumu divām daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām Zvaigžņu ielā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam un 1.pamatskolai, kā arī Ceļu satiksmes drošības direkcijai, uzņēmumam „Bucher Municipal” un citiem objektiem.

Šogad projekta ietvaros plānots izbūvēt siltumtrasi no Lielā prospekta un Kuldīgas ielas krustojuma līdz pagriezienam uz Riņķa ielu. Savukārt nākamgad turpināsies siltumtrases būvniecība līdz Ganību ielas objektiem.

Jaunās siltumtrases kopējais garums būs turpat 4 km un tās būvniecība tiks pabeigta līdz nākamā gada vasarai.