Norēķinu iespējas par siltumenerģijas pakalpojumu

2020-04-06

Tuvojoties ikmēneša rēķinu saņemšanas periodam, pašvaldības SIA „Ventspils siltums” vēlas atgādināt, ka iedzīvotāji par siltumenerģijas pakalpojumu var norēķināties, izmantojot internetbankas vai citas maksājumu apkalpošanas vietas, izņemot uzņēmuma Abonentu daļas kases Pils ielā 12 un Talsu ielā 84, kas saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju šobrīd ir slēgtas.

Izmantojot elektroniskos pakalpojumus, kā jau ierasts uzņēmuma „Ventspils siltums” klienti var veikt maksājumus šādos norēķinu kontos:

AS “Swedbank”            LV45HABA0001402060112

AS "SEB banka"           LV64UNLA0050007599067  

AS „Luminor Bank”     LV31RIKO0002013000874

AS "Citadele banka"     LV79PARX0004002140001

Ērtākiem norēķiniem iesakām klientiem izmantot e-rēķinu, ko bez maksas var saņemt Swedbank internetbankā jau kā sagatavotu maksājumu, kura apmaksai vien jānospiež poga “Maksāt”. Izvēloties e - rēķinu, klients internetbankā var noslēgt arī automātiskās apmaksas līgumu, izvēloties konkrētu rēķina apmaksas dienu, lai nenokavētu maksājuma termiņu. Savukārt, izveidojot savus definētos maksājumus, klientiem pie rēķinu apmaksas nav jāievada maksājuma saņēmēja rekvizīti. Turklāt definētos maksājumus klienti ērti var izmantot arī Swedbank izveidotajā mobilajā lietotnē.

Savukārt tiem klientiem, kuri par siltumenerģijas pakalpojumu ierasti norēķinājās ar skaidru naudu uzņēmuma „Ventspils siltums” kasēs, šobrīd šāds pakalpojums par komisijas maksu ir pieejams gan iepriekš minēto banku filiālēs, gan VAS „Latvijas Pasts” nodaļās, SIA „E-Kredīts” filiālē Ganību ielā 22/24 (t/c „Mego” telpās), kā arī AS "Industra Bank”- klientu apkalpošanas centrā „Ventspils”, kas atrodas Talsu ielā 17.

Atgādinām, ka pašvaldības SIA „Ventspils siltums” Aboenentu daļu kasēs maksājumus klienti varēs veikt pēc ārkārtas situācijas atcelšanas. Sev interesējošus jautājumus iedzīvotāji ik darba dienu var noskaidrot pa tālruni 636 00800 vai arī elektroniski pa e-pastu siltums.abonenti@ventspils.lv

Saziņai un aktuālās informācijas iegūšanai klientiem pieejami arī divi sociālo mediju kanāli - Twitter konts @VSiltums, kā arī Facebook konts @VentspilsSiltums