Ventspils siltums prezentē mājas lapu un piedāvā ekskursiju pa katlu māju

2013-07-18

Ceturtdien, 18.jūlijā, plkst. 17.30 katlu mājā Brīvības ielā 38 PSIA „Ventspils siltums” aicina apmeklēt informācijas dienu.

Kapitālsabiedrības vadība aicinās iedzīvotājus izstaigāt un iepazīties ar rekonstruētās katlu mājas darbību. Ikvienam būs unikāla iespēja savām acīm redzēt kā notiek siltumenerģijas ražošana ar jaunajiem šķeldas katliem. Jāatzīmē, ka pateicoties katlu mājas rekonstrukcijai kļuva iespējams samazināt siltuma tarifu par 5,5%, kā arī uzlabot gaisa kvalitāti pilsētā. Ar Ventspils pilsētas domes atbalstu ieguldīts izdevies piesaistīt projekta realizācijai 6 milj. latu lielu ES finansējumu.  Pēc katlu mājas Talsu ielā rekonstrukcijas pabeigšana plānots izskatīt iespēju tarifu pazemināt vēlreiz.

Lai nebūtu neatbildētu jautājumu par siltumapgādes jautājumiem, PSIA „Ventspils siltums” klientu ērtībai izstrādājusi mājas lapu www.ventspilssiltums.lv Tajā divās valodās – latviešu un krievu – varēs saņemt nepieciešamo informāciju par uzņēmumu, tarifu, iepirkumiem, uzzināt par aktualitātēm. Mājas lapā aprakstīts kā rīkoties dažādās situācijās, piem. nepieciešams pieslēgt vai atslēgt siltumu, saņemt jaunu abonenta grāmatiņu, veikt maksa pārrēķinu, saņemt izziņas par parādu neesamību. Mājas lapa piedāvās arī kalkulatoru maksas par karsto ūdeni aprēķināšanai, atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Atsevišķas sadaļas ir izveidotas arī māju apsaimniekotājiem un juridiskajām personām.

Jau rudenī sāksies darbs pie mājas lapas 2.etapa. Pēc tā pabeigšanas reģistrētie lietotāji sadaļā e-pakalpojumi varēs uzzināt maksājuma lielumu par konkrēto mēnesi un bilances informāciju.