Pārlekt uz galveno saturu

Norēķinu iespējas par siltumenerģijas pakalpojumu

Tuvojoties apkures sezonas noslēgumam, pašvaldības SIA „Ventspils siltums” vēlas atgādināt, ka iedzīvotāji arī šovasar par siltumenerģijas pakalpojumiem varēs veikt avansa maksājumus, lai mazinātu norēķinu apmēru nākamās apkures sezonas laikā.

Tas nozīmē, ka vasaras mēnešos, kad par apkuri nav jāmaksā, klients pēc savas izvēles varēs veikt iemaksu, veidojot naudas līdzekļu uzkrājumu. Iemaksātā naudas summa rēķinā tiks norādīta kā pārmaksa, pie nosacījuma, ja klientam nav uzkrāts parāds. Pretējā gadījumā iemaksātā summa tiks novirzīta pārada apmaksai. Sākoties jaunajai apkures sezonai tiem klientiem, kuri būs veikuši avansa iemaksas, ikmēneša maksājums par siltumenerģiju nebūs jāveic tikmēr, kamēr uzkrātā summa būs lielāka par tekošā maksājuma summas apmēru, vai arī būs jāpiemaksā iztrūkstošā starpība no aprēķinātās maksājuma summas.

Atgādinām, ka apmaksāt rēķinu bez komisijas maksas iespējams uzņēmuma Abonentu daļu kasēs -  Pils ielā 12 un Talsu ielā 84, veicot gan skaidras naudas norēķinus, gan maksājumus ar bankas kartēm.

Šomēnes klientu ērtībām ieviests jauns pakalpojums, piedāvājot iespēju veikt norēķinus par siltumenerģiju arī AS „Citadele banka”, konta nr.LV79PARX0004002140001

Sev interesējošus jautājumus iedzīvotāji var noskaidrot pa tālruni 636 00800 vai arī elektroniski pa e-pastu siltums.abonenti@ventspils.lv

Saziņai un aktuālās informācijas iegūšanai klientiem pieejami arī divi sociālo mediju kanāli - Twitter konts @VSiltums, kā arī Facebook konts @VentspilsSiltums.