Pārlekt uz galveno saturu

Parakstīti līgumi par jaunu siltumtīklu būvniecību

Pašvaldības SIA „Ventspils siltums” trešdien, 10.aprīlī, parakstīja divus būvdarbu līgumus ar SIA „Ostas celtnieks” par jaunu siltumtīklu būvniecību un līgumu ar SIA „CC3” par būvuzraudzības pakalpojuma nodrošināšanu.

Jaunu siltumtīklu būvniecības iepirkums sastāvēja no divām daļām. Pirmā iepirkuma daļa paredz jaunas siltumtrases būvniecību 121 m garumā posmā no Rīgas ielas Nr.34 līdz Vasarnīcu ielai. Uzņēmuma „Ostas celtnieks” piedāvātā būvniecības līgumcena šai iepirkuma daļai ir turpat 66 512 EUR.

Otrā iepirkuma daļa paredz jaunu siltumtrašu būvniecību 244 m kopgarumā Ūdens ielā 6,  Kuldīgas ielā 13 un Strazdu ielā 5. Tāpat arī plānota siltumtīklu maģistrāles būvniecība no Vidumupītes pieslēguma līdz Lāčplēša ielas pieslēgumam.  Šīs siltumtrases garums būs 286 m garumā. Uzņēmuma „Ostas celtnieks” piedāvātā būvniecības līgumcena 2. iepirkuma daļai ir  223 779 EUR.

Savukārt būvuzraudzības pakalpojums siltumtīklu būvniecībai, ko nodrošinās SIA „CC3”, izmaksās 9 500 EUR.

Jaunu siltumtrašu būvniecība tiks veikta ar Kohēzijas fonda līdzfinansējumu 40% apmērā no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām.

Projekta „Centralizētu siltumtīklu būvniecība Ventspils pilsētā” īstenošana tika uzsākta 2018.gadā, izbūvējot jaunas siltumtrases Ganību ielā, Lāčplēša ielā, Rūpniecības ielā, kā arī Kr.Valdemāra ielā pie teātra nama „Jūras vārti”.

Kopējās projekta izmaksas ir 1 323 925,91 EUR, tostarp Kohēzijas fonda līdzfinansējums  436 461,45 EUR.