Pārlekt uz galveno saturu

Uzņēmums “Ventspils siltums” aicina iedzīvotājus iesaistīties akcijā „Zemes stunda”

Rīt, 23. martā, kad tiks atzīmēta pasaulē lielākā vides akcija “Zemes stunda”, arī uzņēmums „Ventspils siltums” aicina savus klientus, kuriem rūp apkārtējā vide, uz vienu stundu no plkst. 20.30 līdz plkst. 21.30 savā mājoklī samazināt enerģijas patēriņu, izslēdzot apgaismojumu, lai pievērstu sabiedrības uzmanību vides ilgtspējas jautājumiem. 

„Zemes stunda” ir akcija, kas notiek katru gadu marta pēdējā sestdienā, lai ar simbolisku gaismas izslēgšanu, ikviens no mums aizdomātos par resursu nozīmību, to taupīšanu un videi draudzīgāku dzīvesveidu. 

Rūpes par vidi ir viena no uzņēmuma “Ventspils siltums” pamatvērtībām, tādēļ arī ikdienā savu uzņēmējdarbību īstenojam tā, lai ražošanas procesu atstātā ietekme uz vidi būtu pēc iespējas mazāka, taupot gan elektroenerģijas, gan arī kurināmā patēriņu.

Pašvaldības SIA “Ventspils siltums”, veicot savu saimniecisko darbību, ik dienu rūpējas gan par vides kvalitātes saglabāšanu un atjaunošanu, gan par dabas resursu racionālu un ilgtspējīgu izmantošanu, vienlaikus ierobežojot CO2 izmešu daudzumu apkārtējā vidē, attīstot ilgtspējīgas vides risinājumus.

Vairāku gadu garumā uzņēmums „Ventspils siltums” aktualizē vides ilgtspējas principus arī pilsētas iedzīvotāju vidū, organizējot gan skolu jauniešiem izglītojošas ekskursijas, kurās tiek stāstīts par atjaunīgo energoresursu lietderīgu izmantošanu un energoefektivitātes paaugstināšanu dzīvojamās mājas, gan skaidrojot sabiedrībai ar mediju un sociālo tīklu starpniecību dažādus risinājumus kā iespējams samazināt siltumenerģijas patēriņu mājoklī, kas kopumā dod būtisku ieguldījumu vides ilgtspējā.